Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12340_1_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12340_2_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12340_3_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12340_4_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12340_1_1_thb.jpg

  Nasiot Nov Dom

  350 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Делфина
  • Тел:
   078382592


  • Број на оглас: 12340
  • Прикажан: 233
  • Обновен: 13:32 14-03-2024
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба на недвижност:
   Ново
  • Опрема:
   Полунаместено
  • Површина на недвижност (m²):
   62
  • Број на спрат:
   1 спрат
  • Спални:
   2
  • Бања:
   1

  Краток опис

  Шифра 8459 Се издава нов стан во Центар

  Опис на огласот

  Шифра 8459 Се издава нов стан во Центар кај Соборен храм, 62м2 се состои од дневна со кујна и трпезарија, две спални соби, бања, тераса. Со сопствено парно + клима . На 1 кат со лифт. Станот е празен со опремена кујна . Погоден е за живеење и за деловен простор. Цена 350 евра . Информации на 078 382 592

  Локација

  Центар
  Општина Центар
  Скопје
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама