Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/6/6682_p_2_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/6/6682_p3_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/6/6682_p4_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/6/6682_priet1_1_thb.jpg

  Принтер HP deskjet во боја со скенер

  500 MKD
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Горан
  • Тел:
   075225242


  • Број на оглас: 6682
  • Прикажан: 754
  • Обновен: 20:56 29-08-2022
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба:
   Половно
  • Боја:
   Бела, Црна

  Краток опис

  Се продаваат два принтери со скенер во боја, заедн

  Опис на огласот

  Се продаваат два принтери со скенер во боја, заедно или одделно. Функционални се, бидејќи не се работени подолг период потребно е да се сменат или дополнат кертриџите. Цената подолу е за еден без карго. За повеќе инфо пишете на вибер.

  Локација

  Валандово
  Валандово
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама