Skip to main content

BlackSTONE недвижности

Дејност

Недвижности, Градежништво и Реновирање

За нас

“ДОМОТ Е МЕСТО ШТО ТРЕБА ДА ЈА РАСКАЖУВА ВАШАТА ПРИКАЗНА“

Контакт

  • Телефон
    +38975988602
  • Viber /WhatsАpp
  • Е-маил адреса
    Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • Веб-страница

Локација

Борис Трајковски 1

Огласи од BlackSTONE недвижности