Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12657_20240516_144305_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12657_20240516_113245_thb.jpg

  Легла за миленичиња

  Цена по договор
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Мина
  • Тел:
   075 213311


  • Број на оглас: 12657
  • Прикажан: 112
  • Обновен: 23:20 30-05-2024
  реклама

  Детали за огласот

  Краток опис

  Легла за мачиња и кучиња

  Опис на огласот

  Меки и нежни легла за вашите миленичиња, изработени со 2 лица, полнење со силиконски топчиња.

  Локација

  Skopje
  Општина Центар
  Скопје
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама