Skip to main content

Real Estate Agency DARMA DOMA Skopje

Дејност

Недвижности, Градежништво и Реновирање

За нас

Почитувани, Доколку ви е потребна професионална Агенција за недвижности подготвена да ви помогне во изборот на соодветен дом за живеење или деловен простор за вашиот бизнис, слободно контактирајте не, тимот на ДАРМА ДОМА може да се пофали со исклучителен тим од експерти, кој што се подготвени во секое време да ви понудат квалитетна, брза и доверлива услуга. Имаме богата и разновидна понуда на станови, куќи и деловни простории на територијата на Скопје и ја обезбедуваме услугата за изнајмување и продажба на имот во најбрз можен рок. Имајќи предвид дека времето е вашиот најголем капитал, мисијата на тимот на ДАРМА ДОМА е да им овозможи на своите клиенти уникатно искуство во изборот на иден дом и олеснување на процесот при изнајмување или продажба на недвижен имот. Нашата стручност и искуство стекнато на пазарот за недвижен имот во Скопје од 2011 година се причините поради кои имаме повеќе годишна соработка со голем број на клиенти. Клучот за нашиот успех се задоволните клиенти и големиот број на препораки. Тоа е мотивот кој што секојдневно не води и причина да растеме и се развиваме во иднина.

Контакт

 • Телефон
  +38978219508
 • Viber /WhatsАpp
  +38978219508
 • Е-маил адреса
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 • Веб-страница
  https://darmadoma.com.mk/

Локација

Љубљанска 16-1/10

Огласи од Real Estate Agency DARMA DOMA Skopje