Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7355_1_thb.jpeg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7355_2_thb.jpeg

  Се продаваат кутриња на планината Бернес

  340 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   losvic
  • Тел:


  • Број на оглас: 7355
  • Прикажан: 370
  • Обновен: 10:23 18-10-2022
  реклама

  Детали за огласот

  Краток опис

  Се продаваат кутриња на планината БернесПроверете

  Опис на огласот

  Се продаваат кутриња на планината Бернес
  Проверете ги овие неверојатни машки и женски кутриња од планината Бернес, стари 12 недели. Секое кученце е обработено и социјализирано на дневна основа. Секое кученце оди во својот нов дом со првите истрели, на редовен распоред за отстранување црви, проверено од ветеринар и потврдено здравје.
  WHATSAPP/VIBER +48732104754

  Локација

  Македонија
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама