Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12667_dj_t795_cr649c_image1a_thb.png

  Ploter HP DesignJet T795 44-in Printer

  1.200 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Tamara
  • Тел:
   072260717


  • Број на оглас: 12667
  • Прикажан: 87
  • Обновен: 14:10 04-06-2024
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба:
   Половно
  • Боја:
   Светло сива, Сива

  Краток опис

  Плотер со 6 бои, Ploter HP so 6 boi

  Опис на огласот

  103 D отпечатоци на час,Резолуција (боја)
  До 2400 x 1200 оптимизиран ,6 (цијан, сива, магента, црна мат, фото црна, жолта)

  Локација

  Општина Карпош
  Скопје
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама