Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12660_20240601_060238_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12660_20240601_060421_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12660_20240601_060343_thb.jpg

  Преса за брановидна коса

  Цена по договор
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Keti
  • Тел:
   072226308


  • Број на оглас: 12660
  • Прикажан: 79
  • Обновен: 06:19 01-06-2024
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба:
   Половно
  • Боја:
   Златна

  Краток опис

  Пегла за брановидна коса,многу малку користена,во исправна состојба.

  Опис на огласот

  Локација

  Ул.Белградска бр11
  Струмица
  Струмица
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама