Skip to main content

  GOLG 5 1.9TDI

  5.200 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   MERI
  • Тел:
   075408101


  • Број на оглас: 11759
  • Прикажан: 17
  • Обновен: 10:47 21-11-2023
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба:
   Половно
  • Регистрација:
   Македонија
  • Километража (км):
   230000
  • Тип на каросерија:
   Седан
  • Произведено:
   2007
  • Менувач:
   Мануелен
  • Гориво:
   Дизел
  • Потрошувачка на гориво:
   5л /100км
  • Емисионен стандард:
   Еуро 5
  • Сила на мотор (КС):
   77
  • Макс. број на патници:
   5
  • Број на врати:
   4 или 5 врати
  • Боја:
   Црна
  • Боја на ентериер:
   Темно сива
  • Материјал на ентериер:
   Штоф (Ткаенина)
  • Комфор:
   CD-радио, USB-приклучок, Централно заклучување, Електрични прозори, Заден бришач, Серво волан

  Краток опис

  Се продава Голф5, 1.9TDI

  Опис на огласот

  Се продава Голф5, 1.9TDI

  Локација

  Скопје
  Скопје
  Македонија
  реклама
  реклама