Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/assets/images/no-image.svg

  Лепење плочки

  Цена по договор
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Ванчо
  • Тел:
   074204391


  • Број на оглас: 11546
  • Прикажан: 411
  • Обновен: 17:34 11-08-2023
  реклама

  Детали за огласот

  Краток опис

  Лепење плочки и спуштен плафон,како и санитарии,ка

  Опис на огласот

  Лепење плочки и спуштен плафон,како и санитарии,канализација и водовод

  Локација

  Крсте Мисирков 79 Stip
  Македонија
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама