Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7343_1_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7343_2_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7343_3_thb.jpg

  Се продаваат преслатки кученца Лабрадор.

  300 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   losvic90
  • Тел:


  • Број на оглас: 7343
  • Прикажан: 287
  • Обновен: 09:55 18-10-2022
  реклама

  Детали за огласот

  Краток опис

  Се продаваат преслатки кученца Лабрадор.Целосно ва

  Опис на огласот

  Се продаваат преслатки кученца Лабрадор.
  Целосно вакцинирано, без топење. Тотално неагресивен и крајно сочувствителен. Ве следи насекаде, игра добро со други кучиња
  Ова е мојот WHATSAPP/VIBER +48732104754

  Локација

  Битола
  Битола
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама