Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7354_1_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7354_2_thb.jpg

  Се продаваат преслатки сибирски хаски кученца

  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   losvic
  • Тел:


  • Број на оглас: 7354
  • Прикажан: 465
  • Обновен: 10:21 18-10-2022
  реклама

  Детали за огласот

  Краток опис

  Се продаваат преслатки сибирски хаски кученцаИмаат

  Опис на огласот

  Се продаваат преслатки сибирски хаски кученца
  Имаат многу добар темперамент, многу љубезни, нежни, редовно се де-црви и третирани со превентива за болви. Целосно се вакцинирани, микрочипирани. За повеќе детали WHATSAPP/VIBER +48732104754

  Локација

  Валандово
  Валандово
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама