Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/11/11105_img_20230704_173144_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/11/11105_img_20230704_173141_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/11/11105_img_20230704_173127_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/11/11105_img_20230704_173116_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/11/11105_img_20230704_173107_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/11/11105_img_20230704_173103_thb.jpg

  Seat Leon 1.4tsi 2008 god. Neuvezen

  5.300 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Momo
  • Тел:
   078422680


  • Број на оглас: 11105
  • Прикажан: 378
  • Обновен: 21:08 08-07-2023
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба:
   Половно
  • Регистрација:
   Македонија
  • Километража (км):
   172000
  • Тип на каросерија:
   Хечбек
  • Произведено:
   2008
  • Менувач:
   Мануелен
  • Гориво:
   Бензин
  • Потрошувачка на гориво:
   5л /100км
  • Емисионен стандард:
   Еуро 5
  • Зафатнина на мотор (cm³):
   1000-1499
  • Сила на мотор (КС):
   123
  • Погон:
   Предни
  • Макс. број на патници:
   5
  • Број на врати:
   4 или 5 врати
  • Клима:
   2-зонска Климатроник
  • Боја:
   Црна
  • Боја на ентериер:
   Црна
  • Материјал на ентериер:
   Штоф (Ткаенина)
  • Комфор:
   Амбиентално светло, CD-радио, Систем за озвучување, Борд компјутер, Централно заклучување, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Греачи на задно стакло, Заден бришач, Кожен волан, Команди на волан, Серво волан, Седишта на преклоп, Пакет за пушачи
  • Безбедност:
   Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, Асистирано итно кочење, ESP- Систем за стабилност, Кодирано палење, Седиште со Isofix приклучок, Систем против пролизгување, Странични воздушни перничиња, ABS-Систем за анти-блокажа, Автоматско внатрешно светло
  • Гуми и бандажи:
   Алуминиумски бандажи, Летни гуми, Зимски гуми, Резервна гума (80км/ч)

  Краток опис

  Seat leon 1.4 tsi 172000 km 2008 godina neuvezen (

  Опис на огласот

  Seat leon 1.4 tsi
  172000 km
  2008 godina neuvezen (vtor sopstvenik)
  Letni i zimni gumi so alu bandasi
  Dvozinska klima tronik ...
  Proverka na voziloto moze po zelba na kupuvacot
  Voziloto e vo odlicna sostojba
  Bez zameni

  Локација

  Општина Кичево
  Кичево
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама