Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/6/6845_received_772857503970964_thb.jpeg

  Шампон и паковање против опаѓање на коса

  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Дијана Митрова
  • Тел:
   071 382 231


  • Број на оглас: 6845
  • Прикажан: 648
  • Обновен: 10:39 15-09-2022
  реклама

  Детали за огласот

  Краток опис

  Сакате убава и бујна коса која не опаѓа и сјае?? С

  Опис на огласот

  Сакате убава и бујна коса која не опаѓа и сјае??

  Се што треба да направите е да започнете со користење на лимесовиот благ шампон за секој ден и паковањето(маска)за коса.

  Не двоумете се порачајте ги овие два фантастични производи и уверете се во нивниот квалитет!

  Локација

  Негорци, Општина Гевгелија, Југоисточен СР, 1483, Северна Македонија
  Гевгелија
  Гевгелија
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама