Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/6/6574_received_760064641777353-01_thb.jpeg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/6/6574_received_1958520141203685-02_thb.jpeg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/6/6574_received_547537450480304-02_thb.jpeg

  Се продава печка на дрва

  . MKD
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Трпе Занов
  • Тел:
   078381599


  • Број на оглас: 6574
  • Прикажан: 1115
  • Обновен: 09:01 19-08-2022
  реклама

  Детали за огласот

  • Боја:
   Црна

  Краток опис

  Се продава печка на дрва. Добро сочувана, во испра

  Опис на огласот

  Се продава печка на дрва. Добро сочувана, во исправна состојба.
  Цена по договор.
  Телефон за информации :
  Трпе Занов 078381599

  Локација

  Валандово
  Валандово
  Валандово
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама