Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/assets/images/no-image.svg

  Се продава плац наспроти бензинска Макпетрол

  30 EUR
  Цена по договор
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Тони
  • Тел:
   071334419


  • Број на оглас: 11416
  • Прикажан: 423
  • Обновен: 13:06 29-07-2023
  реклама

  Детали за огласот

  • Површина на плац (m²):
   2100

  Краток опис

  Се продава плац во Крива Паланка наспроти бензинск

  Опис на огласот

  Се продава плац во Крива Паланка наспроти бензинска Макпетрол на магистралниот пат со површина од 2100 метри квадратни со чист имотен лист, местото е рамно, има струја и е погодно за градење.

  Локација

  ул. Св. Јоаким Осоговски
  Општина Крива Паланка
  Крива Паланка
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама