Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/10/10592_1_thb.jpeg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/10/10592_2_thb.jpeg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/10/10592_3_thb.jpeg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/10/10592_4_thb.jpeg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/10/10592_5_thb.jpeg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/10/10592_1_thb.jpg

  Nasiot Nov Dom

  650 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Делфина
  • Тел:
   078 382 592 / 071 241 997


  • Број на оглас: 10592
  • Прикажан: 118
  • Обновен: 15:07 05-06-2023
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба на недвижност:
   Реновирано
  • Опрема:
   Наместено
  • Површина на недвижност (m²):
   65
  • Број на спрат:
   8 спрат
  • Спални:
   2
  • Бања:
   1

  Краток опис

  Шифра 8319 Се издава стан во Козле спроти Веро ,65

  Опис на огласот

  Шифра 8319 Се издава стан во Козле спроти Веро ,65м2 се состои од дневна со кујна и трпезарија, две спални соби, бања, тераса .Греење и ладење со клима . На 8 кат со лифт. Станот е комплетно реновиран и наместен со нов мебел. Цена 650 евра со вклучени сметки. Информации на 078 382 592 / 071 241 997

  Локација

  Козле
  Општина Карпош
  Скопје
  Македонија
  реклама
  реклама