Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12724_1_thb.jpg

  Nasiot Nov Dom

  80.000 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Делфина
  • Тел:
   078382592


  • Број на оглас: 12724
  • Прикажан: 273
  • Обновен: 14:26 18-06-2024
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба на недвижност:
   Ново
  • Опрема:
   Празно
  • Површина на недвижност (m²):
   40
  • Број на спрат:
   3 спрат
  • Спални:
   1
  • Бања:
   1

  Краток опис

  Шифра 5239 Се продава стан во Аеродром кај поликлиника

  Опис на огласот

  Шифра 5239 Се продава стан во Аеродром кај поликлиника 40м2 се состои од дневна со кујна и трпезарија, спална соба, бања, тераса. Со централно парно. На 3 кат со лифт. Станот е нов и е веднаш вселив. Со чист имотен лист. Цена 80000 евра . Информации на 078 382 592

  Локација

  Аеродром
  Општина Аеродром
  Скопје
  Македонија
  реклама
  реклама