Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12703_1_thb.jpg

  Nasiot Nov Dom

  500 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Делфина
  • Тел:
   078382592


  • Број на оглас: 12703
  • Прикажан: 160
  • Обновен: 09:39 13-06-2024
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба на недвижност:
   Ново
  • Опрема:
   Наместено
  • Површина на недвижност (m²):
   66
  • Број на спрат:
   4 спрат
  • Спални:
   2
  • Бања:
   1
  • Недвижноста располага со:
   1 Паркинг место

  Краток опис

  Шифра 8497 Се издава стан во Центар кај Универзална сала

  Опис на огласот

  Шифра 8497 Се издава стан во Центар кај Универзална сала,66м2 се состои од ходник, дневна со кујна и трпезарија, две спални соби, бања, тераса. Сопствено парно на струја + клима инвертер. Со станот следува и подземен паркинг .Цена 500 евра . Информации на 078 382 592

  Локација

  Центар
  Општина Центар
  Скопје
  Македонија
  реклама
  реклама