Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12664_1_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12664_2_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12664_3_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12664_4_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12664_5_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12664_6_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12664_1_1_thb.jpg

  Nasiot Nov Dom

  98.000 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Делфина
  • Тел:
   078382592


  • Број на оглас: 12664
  • Прикажан: 123
  • Обновен: 12:06 03-06-2024
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба на недвижност:
   Старо
  • Опрема:
   Празно
  • Површина на недвижност (m²):
   70
  • Број на спрат:
   10 спрат
  • Спални:
   3
  • Бања:
   2

  Краток опис

  Шифра 5006 Се продава стан во Аеродром кај Веро

  Опис на огласот

  Шифра 5006 Се продава стан во Аеродром кај Веро,70м2 се состои од дневна со трпезарија, кујна, три спални соби, бања+гостински тоалет. Тераса затворена . Централно парно коешто во моментов е исклучено. Подрум. Цена 98000 евра . Информации на 078 382 592

  Локација

  Аеродром
  Општина Аеродром
  Скопје
  Македонија
  реклама
  реклама