Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12618_1000000118_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12618_1000000443_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/12/12618_1000001179_thb.jpg

  Bishon Frish

  300 EUR
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Vera
  • Тел:
   070325398


  • Број на оглас: 12618
  • Прикажан: 174
  • Обновен: 10:54 18-05-2024
  реклама

  Детали за огласот

  Краток опис

  Cenata ne e fiksna! ITNOO!!!

  Опис на огласот

  Се продава бишон фриз,женка-стара една година,со примени сите вакцини,чипирана со пасош.Редовно одржувана,шишана,средувана и многу умна.Не кастрира и не е мешана со други кучиња,чувана во домашни услови.
  Цената не е фиксна,може и договор.

  Локација

  Cair
  Општина Чаир
  Скопје
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама