Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7357_1_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7357_2_thb.jpg
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/images/item/7/7357_3_thb.jpg

  Се продаваат здрави кутриња боксер

  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   jimmy
  • Тел:


  • Број на оглас: 7357
  • Прикажан: 435
  • Обновен: 10:27 18-10-2022
  реклама

  Детали за огласот

  Краток опис

  Се продаваат здрави кутриња боксерИмаме слатки и п

  Опис на огласот

  Се продаваат здрави кутриња боксер
  Имаме слатки и преслатки кученца Боксер што ги даваме на продажба, кученцата се проверени на ветеринар, обучени во нокшир, регистрирани и ќе дојдат заедно со нивните документи и една година здравствена гаранција. контактирајте не за повеќе информации и слики.
  WHATSAPP/VIBER +48732104754

  Локација

  Македонија
  Македонија
  Промовирано
  реклама
  реклама