Skip to main content
реклама
 • https://internetoglasnik.com/mk/components/com_djclassifieds/assets/images/no-image.svg

  Prodavam kuka

  Цена по договор
  Додади во омилени

  Контакт

  • Име:
   Valentina
  • Тел:
   071306262


  • Број на оглас: 11880
  • Прикажан: 504
  • Обновен: 11:51 12-12-2023
  реклама

  Детали за огласот

  • Состојба на недвижност:
   Старо
  • Опрема:
   Наместено
  • Површина на недвижност (m²):
   254
  • Површина на плац (m²):
   112
  • Број на спрат:
   2 спрат
  • Спални:
   3
  • Бања:
   1
  • Недвижноста располага со:
   Гаража за 1 возило, 1 Паркинг место, 2 Балкони

  Краток опис

  Kuka vo centarot na Stip

  Опис на огласот

  Se prodava kuka vo centarot na Stip

  Локација

  Македонија
  Македонија
  Промовирано
  Други огласи од Valentina
  реклама
  реклама